Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Özel Prefabrik Evler 7

Özel Prefabrik Evler 7

Ürün Kodu : OP7
  • Montaj Garantisi
    2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
  • Servis Garantisi
    10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz Montaj
    Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 

 

Ürettiğimiz Prefabrik Evlerde Isınma Sorunu Olur Mu?

Prefabrik evlerin yapımında kullanılan malzemeler kaliteli olduğu zaman, yapının ısınma ile ilgili herhangi bir sorunu olmamaktadır. Hatta kaliteli malzemeler ile üretilen prefabrik evlerin çoğunun betonarme binalardan daha sıcak olduğu gözlemlenmiştir. Firmamız tarafından üretilen prefabrik evler, kaliteli malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle kendi üretimimiz olan prefabrik evlerde ısınma sorunu yaşanmamaktadır. Soğuk kış aylarında herhangi bir ısınma sorunu yaşamadan prefabrik evlerimizde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Prefabrik evlerin ısı yalıtımları firmamız tarafından ayrıca yapılmaktadır. Kış aylarında ekstra bir ısınma maliyetine katlanmak zorunda kalmazsınız.

 

Ürettiğimiz Prefabrik Evler Depreme Dayanıklı Mıdır?

Türkiye’de prefabrik evlerin kullanımı, depremlerin sık yaşandığı dönemin hemen sonrasında yaygınlık kazanmıştır. Bu yapıların en önemli özelliği depreme karşı dayanıklı bir yapıda olmalarıdır. Tek katlı ve çift katlı olarak üretilen prefabrik evler, deprem sonrasında herhangi bir hasar görmezler. Betonarme binalarda deprem nedeniyle oluşan hasarlar bu yapılarda meydana gelmemektedir. Firmamızın ürettiği prefabrik evlerde deprem korkusu yaşamadan rahatlıkla oturabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen prefabrik evler deprem ve depremin yol açtığı hasarlara karşı son derece korunaklıdır.

 

Ürettiğimiz Prefabrik Evlerin Temeli Sağlam Olur Mu?

 

Prefabrik evlerin üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olması yapının dış etkenlere karşı dayanıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Yapının üretiminde kullanılan malzemenin kaliteli olmasının yanında prefabrik evin temelinin sağlam atılması da uzun yıllar yapının ayakta kalmasına yardımcı olmaktadır. Firmamız tarafından üretimi ve montaj işlemi yapılan prefabrik evlerin temeli sağlam bir şekilde yapılmaktadır. Temelin inşası sırasında demir ve çelik karışımı kullanılarak yapı sağlamlığı en üst düzeyde tutulmaktadır. Bu durum da yapının sağlam olmasına ve şiddetli yağmur, rüzgar ya da depreme karşı son derece dayanıklı olmasına yol açmaktadır. Firmamız tarafından üretilen ve monte edilen prefabrik evler sağlam bir temel üzerine konumlandırılmaktadır.

 

 

Alan 50 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.80 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı