Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Prefabrik Ev Fiyatları - 6

 

 

 

Trend Yapı Prefabrik blog ekibinden herkese merhaba, 

 

Prefabrik Ev Fiyatları, her sektörde olduğu gibi prefabrik ev sektöründe değişkenlik göstermektedir. Prefabrik Ev Fiyatları, firmaya bağlı olarak, kullanılan malzemeye, dahil olan işlemlere bağlı olarak değişir. Bu işlemler firmalarda farklılık gösterir. Misal üretici bir firmada anahtar teslim ev yapılmazken, sektörde prefabrik ev yapan diğer firmalarda ise anahtar teslim ev yapılmaktadır. Ancak burada yapılan işlemlere bakarak fiyatın farklı olması beklenilmemelidir. Çünkü üretici olan bir firma kullandığı malzemesi ve kurulumu doğru yapmasıyla prefabrik ev alıcısına herhangi bir sorun yaşatmazken, diğer prefabrik firmaları sektörde topladığı ucuz malzemelerle yapmış olduğu anahtar teslim prefabrik evi ucuza satmaktadır. Burada önemli olan ucuz görüp diğer firmalardan almak yerine doğru ve kaliteli malzeme kullanacak olan ancak daha yüksek fiyatlı üretici firmaları tercih etmek daha mantıklıdır. Daha sonra yaşanılacak olan bir problem de muhatap olacak bir firma müşterinin memnuniyetini arttırmaktadır. 

 

Prefabrik Ev yaptırmak isteyen ve Prefabrik Ev Fiyatlarını araştıran bireylerin istediği şey, hem kaliteliye hem de yüksek standartlarda bir eve sahip olmaktır. Bunu karşılayan hatırı sayılır birkaç firma bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Trend Yapı Prefabrik, ev sahibi yaptığı müşterileri tarafından her zaman övgüyle bahsedilir. 

 

 

Prefabrik Ev Fiyatları Neye Gör Farklılık Gösterir?

 

 

Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacıları, Prefabrik ev malzemelerinin kalitesine önem vermektedir. Ancak burada yanıldıkları bir konu vardır. Prefabrik ev fiyatları araştırmacıları sektördeki firmaların aynı kalite de malzeme kullandıklarını düşünmektedir. Örneğin; Prefabrik yapılarda kullanılan galvaniz kaplı çelikler aslında 3 çeşitten oluşmaktadır. 

 

 

Bunlar; 

 

Elektro statik galvaniz kaplama 

 

Sıcak daldırma galvaniz kaplama 

 

Soğuk daldırma galvaniz kaplama 

 

olarak 3 çeşittir. Bunun yanı sıra galvaniz kaplanacak olan çeliğin yağsız, pürüzsüz ve temiz olması gereklidir. Aksi takdirde mevsim geçişinde galvaniz kaplama dökülmeye başlayacaktır. Trend Yapı Prefabrik olarak firmamız en iyi kaplama çeşidi olan, Soğuk daldırma galvaniz kaplama tercih etmektedir. Bu soğuk daldırma galvaniz kaplamalar en kaliteli yerli üretilen, temiz, yağsız ve pürüzsüz çelikler üzerinde kullanılmaktadır. Bu sebeple yapmış olduğumuz Prefabrik yapılar sorunsuz ve uzun süreli olmaktadır. Trend Yapı Prefabrik, Prefabrik ev fiyatları araştırmacılarına üstün kaliteli malzemeleri ve ekonomik fiyatlarıyla hizmet sağlamaktadır.  

 

 

 

Neden Trend Yapı Prefabrik? 

 

 

Trend Yapı Prefabrik, 1999 yılından bu yana üstün kalite ve standartlarda konut, okul, şantiye alanları, ofis ve yaşam konteynerleri gibi birçok prefabrike yapılar alanında uzman kadrosuyla, Kocaeli Gebze´de bulunan 20.000 m² Fabrikası ve İstanbul Tuzla´daki 3.500 m² showroom´u ile faaliyet göstermektedir. 
Yüksek kaliteye sahip üretim altyapısı, malzeme kalitesi ve özverili çalışmalarıyla hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmet vermektedir. 
Öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olan Trend Yapı Prefabrik, yenilikçi fikirlerle kaliteli, modern, güvenilir ve yaratıcı tasarımları siz müşterilerine sunmaktadır. Sektöre yön veren çizgisiyle Türkiye´nin 7 bölgesine ve Dünyanın 7 kıtasına gerçekleştirdiği yapılar ile alanın öncü firmadır. 

 

 

Trend Yapı Prefabrik´ten gündelik haberdar olmak için Prefabrik ev fiyatları ve Prefabrik Ev hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.  

 

 

İyi günler dilerim. 

Diğer Blogları İnceleyin

  • 2023 Prefabrik Ev Fiyatları
    Prefabrik evlerin maliyeti, kullanılan malzemelerin kalitesi, boyutu ve tasarımı gibi faktörlere bağlıdır. Firmamız tarafından özelleştirilmiş bir 2023 Prefabrik ev fiyatları, geleneksel inşa yöntemlerine kıyasla genellikle daha düşüktür. Prefabrik evler,
  • Romanya Prefabrik Ev Fiyatları - 2
    Yurt dışına prefabrik ev üretileceği zaman ilk önce hava şartları ve çevresel etkenler dikkate alınır. Bu özellikler dikkate alınarak prefabrik ev üretilir ve inşası yapılır. Bu şekilde inşa edilen prefabrik ev uzun ömürlü ve sağla
  • Çelik Evlerin Avantajları Nelerdir?
    İster geleneksel bir ev, ister bir çelik ev olsun, evler her zaman uzun ömürlerini akılda tutmak için inşa edilir. Bir ev inşa ettiğimizde, onunla birlikte birçok beklenti inşa ediyoruz. Artık insanların geleneksel ev inşaatı yerine prefabr