Türkçe English
0532 172 96 52
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

Prefabrik Evler Dünyaca Ünlü İsimlerin Bile Tercihi

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Prefabrik Evler Dünyaca Ünlü İsimlerin Bile Tercihi

 Ünlülerin prefabrik evleri

 

Prefabrik Evler Dünyaca Ünlü İsimlerin Bile Tercihi

 

Prefabrik evlerin avantajları, seçkin ünlülerden bazıları ikna ediyor. Hollywood’un ünlü isimleri kısa teslim edilen kaliteli ve modern tasarımlı evler istiyor. Bu özelliklerin hepsi prefabrik evlere çıkıyor.

 

Prefabrik evlere güzel bir örnek Antonio Banderas’tır. Modern tasarımı ile Antonio Banderas’ın Londra’dan 30 km uzaklıktaki Surrey şehrinde muhteşem bir modüler evi bulunuyor. Bu evi anlatırken “Her şey ahşap ve cam. Bu güzel bir konsept. Birçok farklı evim oldu ama bu benim favorim oldu.” diyen Antonio Banderas evindeki konforu, doğallığı ve tasarımı “inanılmaz” diyerek özetlemiş oldu.

 

 Antonio Banderas Prefabrik Ev

 

Antonio Banderas’ın yanı sıra Breaking Bad dizisinin ikonik adamı Bryan Cranston’ın eko-verimli prefabrik evinden bahsedelim.

Bryan Cranston’a göre stilimiz, rahatlığımız ve sürdürülebilir bir hayatımız var diyerek tanımladığı prefabrik evinden bahsedelim. Bryan Hollywood’a yakın olan eski evini yıkarak eski evinin yerine prefabrik ev yaparak mümkün olan malzemeleri kullanarak çevre dostu yeşil bir ev yarattı. Güneş panelleri ve yağmur suyunun yeniden kullanımı gibi tasarrufu kendi içinde sağlayan prefabrik bir ev oluşturdu. Ünlü oyuncu modern, kaliteli ve çevre dostu tasarım ile sürdürülebilirlik konusuna örnek bir model oluşturdu.

 

 Bryan Cranston Prefabrik Ev

 

ELON MUSK KÜÇÜK PREFABRİK EVİ

Prefabrik evlere ilgisi olan diğer bir isim ise Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk.

Elon Musk minik prefabrik evler trendini yakaladı. Çok enteresan bir milyarder olarak tanımlanan Elon Musk, sahip olduğu tek mülkün Boca Chica’da bulunan küçük prefabrik ev olduğunu açıkladı. Çelik ile hibrit yapılan ev sadece 35 metrekare. Prefabrik evin içinde salon, mutfak, banyo ve yatak odası bulunuyor. Bütün gayrimenkul varlıklarını satarak sadece 35 metrekarelik bir prefabrik ev de yaşamak istediğini söyleyen Elon Musk, bu kararı SpaceX’in Mars görevine daha çok odaklanmak için aldığını açıkladı.

 

 Elon Musk Tiny House

 

DAVİD ARQUETTE’NİN MÜKEMMEL PREFABRİK EVİ

Bu görmüş olduğunuz muhteşem prefabrik ev Hollywood’un ünlü oyuncusu David Arquette’nin prefabrik evidir. Malibu’da ve Pasifik’in olağanüstü manzarasına sahip modüler evin cazibesi herkesi baştan çıkarıyor. Kısa sürede teslim edilmesi ve özelleştirilebilir olması nedeniyle tercih ettiğini belirten Arquette, pencereleri büyük ve kapıları cam seçmesiyle manzarayı hiç kaçırmıyor.

 

David Arquette Prefabrik Evi

 

Prefabrik evleri tercih eden bir diğer isim Kanadalı Ünlü aktör Will Arnett’dir. Arnett, Beverly Hills’te yapmış olduğu prefabrik evini uzun bir yüzme havuzuyla süsledi. Çok katlı olarak tercih ettiği modüler evini istediği gibi tasarlayan Will Arnett, prefabrik ev keyfini şehrin içinde yaşayanlardan.

 

 Will Arnett Prefabrik Ev

 

Prefabrik evleri tercih eden son ünlümüz İspanyol ünlülerden Carlos Sainz. Eski ralli sürücüsü olan Carlos Sainz, erken teslim edilmesi, düşük maliyetleri ve muazzam iç ve dış kişiselleştirme olanakları nedeniyle prefabrik evlere ikna olmuştur. Prefabrik evinde ayrıca iki araba için çardak altında bir garaj isteğinde bulunan Sainz, Madrid ve Mallorca’daki tüm evleri için beyaz cam, iç kaplama ve büyük cam kapılar tercih etmiştir. Eski motor sporları şampiyonu, birden fazla komisyonla prefabrik evlere güçlü bir yatırım yaptı.

 

 

 Carlos Sainz Prefab House

Diğer Blogları İnceleyin