Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Prefabrik Evler Romanya

 Prefabrik Evler Romanya

 

 

Prefabrik Evler Romanya

 

Yurt dışında ya da Romanya gibi ülkelerde prefabrik üretimleri yapılacağı zaman iklim şartları ve çevresel faktörler dikkate alınarak üretilir. Bu hususlara dikkat edilerek yapısı olan prefabrik evler Romanya uzun ömürlü ve sağlam yapıda olacaktır. Son zamanlarda betonarme yapılardan daha kullanışlı imkan sağlayan prefabrik evlere yoğun bir ilgi vardır.

Romanya gibi Balkan ülkelerinden de prefabrik yapılara yoğun bir şekilde talep olduğunu belirtmek gerekir. Prefabrik evler Romanya fiyatları farklı modellerden ve özelliklerden oluşur. Sadece ev tipi yapılar değil yatakhane, ofis binaları ve yemekhane gibi yapılarda prefabrik üretim aracılığı ile yapılır. Prefabrik tarzı yapılar pek çok avantaj sunmasının beraberinde farklı tipleri ve çeşitleri mevcuttur.

 

Romanya Prefabrik Ev Fiyatlarına Etki Eden Faktörler

Romanya prefabrik ev fiyatları kullanıma hazır olan ve üretimi gerçekleşecek olan prefabrikler olmak üzere iki kısma ayrılır Türkiye´den nakliye aracı ile romanya´daki arazinin üzerine prefabrik inşa etmek bazı maliyetlere neden olur. Bu sebepten dolayı oturuma hazır olan prefabrikler ile üretimi yapılacak olan prefabrik fiyatları arasında değişiklik olabilir. Fiyatları etki eden hususlar şu şekilde yer alır.

-          Nakliye maliyeti ve prefabrik üretiminde kullanılacak olan malzemeler

-          İç ve dış cephe kaplamaları kapı ve pencere çeşitleri, zemin taban kaplama maliyetleri

-          İlave edilecek mutfak dolabı, duş kabini, lavabo, klozet maliyetleri

-          Taşıma ücreti ve çalışacak işçi sayısı işçilerin konaklama maliyetleri

-          Ruhsat masrafı

 

Prefabrik Ev Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir

Prefabrik yapıların inşaat süresi kısadır hem de iklim ve mevsimi bağlı olarak yapılmaz. Her mevsim yapılabilen prefabrik evler fiyatları sözleşme anında belirlenerek sabit oranda kalır. Bu yapılan kurulduktan sonra sökülüp istediğiniz yere taşınabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca güçlü ısı yalıtım sayesinde enerji tasarrufunu da sağlamış olursunuz.

Zemin kısmına beton dökülme haricinde herhangi betona ihtiyaç duyulmaz. Her iklim koşuluna göre güvenli bir şekilde kullanılır. Prefabrik evler Romanya pratik hazır yapılır olup bina ağırlığının az olması sebebiyle temel maliyeti azdır. Evin yapımında projede yer alan miktarda ve mekanik montajla uygulanabilir olduğundan dolayı malzeme zayiatı yok denecek kadar azdır.

 

 

Diğer Blogları İnceleyin

  • Prefabrik Evlere Olan Talep
    Prefabrik evlere olan taleplerdeki tartıştan söz ettik.
  • Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2023
    Prefabrik evler, müşterilere geniş bir model yelpazesi sunar ve bu modeller arasında fiyatlar farklılık gösterir. Farklı modeller, boyut, tasarım ve kullanılan malzemeler gibi faktörlerle belirlenen farklı maliyetlere sahiptir. Örneğin, daha küçük ve teme
  • Prefabrik Ev Ankara
    Prefabrik ev Ankara, ev sahibi olmak isteyen herkes için sizin için ideal bir çözüm sunmaktadır. Sizlerin evinizi hızlıca ve kolayca inşa etmesini sağlayacak çözümler sunmaktayız. Yüksek kalitedeki evlerimizi her bütçeye uygun fiyatlara sunmaktayız. Prefa